ביזנס וומן

היא הייתה בת 35. היא לא רק הייתה בחורה מאוד יפה, היא גם הייתה אשת עסקים מוצלחת. בגלל שכל הזמן הפנוי שלה היא בזבזה על עבודה, חיים האישים שלה היו בשפל והיא כבר מזמן הייתה לבד. היא חלמה לחזור הביתה אחרי עבודה ולהירדם אחרי סקס מדהים מחובקת בידיים של גבר אוהב. כרגע היא הייתה יכולה להירדם רק עם החתול שלה וזה היה מעצבן אותה.

יום אחד היא סיימה את העבודה שלה יותר מוקדם, היא החליטה לעשות טיול בפרק העירוני שהיא אהבה בילדות שלה. היא הסתובבה שם ונהנתה מרוח ושירים של ציפורים. לא היה יותר מידי אנשים בפרק, הייתה אווירה של שקט ושלווה. אז היא ראתה בחור צעיר, סביבות גיל ה-20. הישר תפס את תשומת הלב שלה. הוא היה רזה וגבוהה, עם פנים יפות ושעיר שחור. היא הביטה בו והרגישה שהיא מתחילה להתחרמן רק מהמחשבה על סקס איתו. היא הייתה מאוד קשוחה ותמיד הסיגה מה שהיא רצתה. היא התקרבה אליו והציעה היכרות.

הוא לא היה נגד, אבל היה מופתע שאישה כזאת יוקרתית רוצה להכיר אותו. הוא היה סטודנט מקומי, היא ידע לנהל שיחה לכן כבר אחרי עשר דקות היא ידע כל מה שהיא רצתה מהבחור ומה שהיא שמע היא אהבה. היא גילתה שלא הייתה לו חברה די מזמן וזה אומר שהוא היה מועמד טוב להיות מאהב שלה. כל מה שנשאר לגלות זה עד כמה הוא טוב בסקס. היא הציעה לו לנסוע איתה לבית פרטי שלה בחוץ לעיר. אחרי מחשבה קצרה הוא הסכים, לכן כבר אחרי כמה דקות הם ישבו ברכב שלה בדרך לבית שלה.

היא רצתה להגיע לשם כמה שיותר מהר, היא הרגישה כבר רטובה, הפטמות שלה היו קשות. אחרי חצי שעה הם הגיעו למקום, מול הבית הייתה גינה ממש מטופחת ויפה. כמובן שלא היו אנשים מסביב. היא התקרבה אליו והתחילה לנשק אותו בתשוקה מטורפת. היא לא הייתה מוכנה לחכות יותר, לכן במקביל היא פתחה את החגורה שלו. אז היא ירדה על הברכיים הורידה את המכנסיים שלו וסוף סוף ראתה את הזין ארוך, יפה ועומד שלו. היא ישר לקחה אותו עם היד ותפסה עם הפה. היא מצצה אותו עם תשוקה וניסתה לעשות את זה כמה שיותר טוב. היא ראתה שהוא באמת נהנה מהפעולות המנוסות שלה. די מהר הבחור גמר יש לתוך הפה שלה, כמובן שהיא בלעה הכל.

היא המשיכה לאונן לו, חכתה עד שהוא שוב פעם יהיה מוכן. זה לא לקח הרבה זמן, אז היא קמה, הורידה את התחתונים שלה, הסתובבה עם הגב אליו והניחה את הידיים על מכסה מנוע. זה אפשר לבחור לראות את הטוסיק המדהים ואת הכוס הרטוב שלה. הוא היה בחור זריז וכמעט ישר היא הרגישה איך הזין שלו חודר לתוך החור החם שלה. הוא הבין שין צורך למשחק מקדים עכשיו, זה היה מיותר. בהתחלה עם תנועות עדינות ואז בצורה קשוחה הוא התחיל לקדוח את הכוס שלה. זה היה מהנה ביותר, לא רק מסקס עצמו, אלה גם מהמחשבה שהוא סטודנט צעיר מזיין בחורה יוקרתית ומבוגרת כזאת, כאלו היא נערת ליווי רגילה.

היא כבר הספיקה לגמור פעם אחד, אבל הוא עדיין היה ממשיך. קולות הנאה נפלטו מהפה שלה, הזין שלו הביא לה סיפוק בלתי יאומן. הוא קיפל אותה עוד יותר, כמעט העמיד אותה על ארבע והמשיך לזיין. הוא הרגיש שעוד מעט הוא הולך לגמור, אבל רצה שהיא תגיע לשם ראשונה. זה בדיוק מה שקרה, היא צרחה, רעדה עם כל הגוף ונשכבה על מכסה מנוע בשקט. הוא המשיך עוד כמה שניות, הוציא את הזין וגמר על התחת שלה.

היא בקושי מצא כוחות לעמוד ישר, הוא היה טוב והיא החליטה שהוא יכול להיות מאהב שלה. סקס בטבע זה כמובן דבר טוב, אבל היא רצתה להמשיך כבר בבית, על המיטה הגדולה.