הרגשתי זונה ואהבתי את זה

אף פעם לא חשבתי שמבחורה רגילה אני יהפוך לזונה אמיתית. שמי ענת, אני בת 26, בלונדינית, עם שדיים גדולים וטוסיק עגול. אני לא בחורה רזה, אבל יש לי גוף חטוב. הסקס הראשון שלי היה רק בגיל 21 ואני תמיד שכבתי רק עם אלה שהייתי איתם בזוגיות. שנה אחרי שנפרדתי מבן הזוג האחרון שלי. כמובן שזאת גם הייתה התקופה שהייתי בלי סקס. לא היה אכפת לי כל כך, כי עם כל הגברים שלי בחיים לא קיבלתי אורגזמה. הייתי בטוחה שזאת בעיה שלי, עד שפגשתי גבר ששינה את כל מה שידעתי על סקס.

אחרי תקופה ארוכה בבית, החלטתי לצאת מהבית סוף סוף. מצאתי בר טוב אינטירנט והתחלתי להתארגן. לבשתי שמלה אדומה, עקבים, לבני נשים בצבע השמלה והלכתי אל הבר. התיישבתי שם על הבר והזמנתי קוקטייל. ממש לא תכננתי להכיר גברים, כל מה שרציתי זה להשתחרר ולהקשיב למוזיקה. לכן כאשר גברים התקרבו אלי אני סירבתי לכל הצעה שלהם. אחרי שעה התיישב לידי גבר מבוגר בן 45-50. הוא היה שרירי, אבל עם בטן. לא גדול, אבל עדיין. הוא לא היה יפה, אבל נעים למראה. התחלנו לדבר, הוא היה גבר די מעניין, עם חוש הומור מאוד טוב. שעה אחיזה הוא הציע לנו לעבור למקום שקט. עניתי לא שאני לא זונה ולא מתכוונת לעשות סקס עם גברים שאני לא מכירה. למרות שאמרתי את זה, הבנתי שאני רוצה לנסוע אליו ולקבל ממנו זיון חזק. הבנתי שאני מתחילה להתחרמן, הוא הרגיש את זה. אז הוא פשוט לקח אותי ביד והוציא מהבר.

נסענו במושב האחורי וכל הגוף שלי בער מתשוקה. היום רציתי להרגיש את עצמי שרמוטה אמיתית ולפתוח את הרגליים שלי מול הגבר הזר הזה. כאשר הגענו לדירה הדיסקרטית, כבר לא יכולתי להמתין. הוא מזג לנו שתיה והדליק מוזיקה. ברגע שהתיישבנו על הספה הוא ישר התחיל לנשק אותי. אף פעם בחיים שלי לא הייתי כל כך חרמנית. נישקתי אותו בחזרה ולא יכולתי לעצור. הוא הכניס את היד מתחת לשמלה שלה וביקש ממני לפתוח את הרגליים כדי שהוא יוכל להגיע לחור שלי. עשיתי את מה שהוא ביקש ואהבתי את זה. דקה אחרי זה היד שלו כבר שיחקה עם הדגדגן שלי ואני גנחתי כמו כלבה. אז הוא ביקש ממני למצוץ את הזין, עניתי לו שאני אעשה את זה בשמחה. הוא קם מהספה והוריד את הבגדים שלו. ברגע שהתחתונים שלו ירדו ראיתי זין גדול ועבה שכבר עמד. הוא הקים אותי מהספה והוריד על הברכיים מולו, התחלתי למצוץ את הזין שלו. הרגשתי שאני נוזלת כמו ברז שבור. אז הוא תפס את הראש שלי והתחיל לזיין אותי לתוך הגור, הייתי פשוט מאושרת. מצצתי את הזין וליקקתי את הביצים שלו עם עיניים פתוחות רחב, ככה של כל רגע ישאר בזכרון שלי.

אחרי שמצצתי די הרבה, הסבלנות שלי נגמרה. הוצאתי את הזין מהפה וביקשתי ממנו שיזיין אותי. הוא הרים אותי והעמיד בדוגי על הספה. בדרך הוא הוריד את הבגדים שלי והכניס אצבעות לכוס שלי. האגודל שלו מצא דרך לתוך התחת שלי. זה היה כל כך כיף להרגיש את עצמי זונהף שזה גרם לי להתחרמן עוד יותר. אמרתי לו שאני רוצה להיות כלבה שלו וברגע הזה הוא החדיר את המקל שלו לתוך חור. הוא זיין אותי כמו שאף אחד לא זיין עד היום.

המשכנו את הסקס כבר במיטה, שם הוא סיבב אותי איך שהוא רוצה. רכבתי על הזין שלו כמו משוגעת ולא יכולתי לעצור. הראש שלי היה מלא במחשבות על זה שאני זונה וזה גרם לי להנות עוד יותר. הוא זיין אותי במהירות ועוצמה של פטיש אוויר. אז הוא הוציא את הזין שלו ושוב פעם הוריד אותי על הברכיים. הוא גמר לתוך הפה שלי ושוב הלביש את הראש שלי על הזין. הייתי מאוד חרמנית, אבל עדיין לא הצלחתי לגמור. אז הוא זרק אותי על המיטה והכניס את האצבעות שלו לכוס. הוא זיין אותי עם האצבעות במהירות האור, זה היה פעם ראשונה שגמרתי. ולא רק גמרתי השפרצתי לכל הכיוונים. הרגליים לא החזיקו אותי, הראש שלי הסתובב, חיוך לא ירד מהפנים שלי. הוא זיין אותי כמו שצריך

כאשר עזבתי אותו, הוא ביקש ממני מספר טלפון. נתתי לו כמובן. אז הוא נתן לי כסף, זה הכניס אותי לשוק, אבל הוא הסביר שזה פטיש שלו. ככה חיי הסקס האמיתיים שלי התחילו.