חווית העיסוי הארוטי שלי


הייתי בנסיעה עסקית ליפן, הכנסנו מערכת חדשה ונסעתי לשם כדי ללמד אנשים בסניף מקומי. אחרי שכל ההדרכות נגמרו ,ההנהלה המקומית הזמינה אותי לחגוג סיום איתם. כאשר שאלתי איך הם רוצים לחגוג,קיבלתי תשובה מסגנון "אתה תיראה בעצמך" . אני לא אוהב הפתעות, אבל לא יכולתי לסרב, דבר כזה לא מקובל ביפן ועלול להעליב אותם חזק.

יצאתי ממלון בשעה מוגדרת,הם אספו אותי והמשכנו למקום שהם רצו לקחת אותי לשם. זה היה סוג של ספא , אבל בנוי סביב מעיינות חמים. מקום במאת ברמה, הם השכירו חדר פרטי עם שולחן אוכל ושתייה. אחרי ששיחנו במעיינות , אודמים ורגעים התיישבנו לאכול. הם הסבירו לי שזה רק ההתחלה ,כמו שהם אמרו שזה לא מקום רגיל ויש פה שירותים מיוחדים.

יותר מאוחר נכנסה לחדר בחורה מאוד חמודה,הם הסבירו לי שהזמינו לי עיסוי וזאת ההפתעה שהם הכינו. את האמת התאכזבתי קצת, לא הבנתי למה זה היה כל כך חשוב לשמור על זה בסוד. כמובן שעדיין הלכתי עם הבחורה לחדר טיפולים ,אף אחד לא מסרב לעיסוי בחינם במדינה אסייתית.

נכנסנו לחדר טיפולים, זה היה חדר טיפולים מאוד מאנין, הוא היה ניראה כמו חדר בבית מלון. נרות בכל מקום, עיצוב ממש אסייתי מהסרטים, אור מוחשך ,אווירה מאוד אינטימית בקיצור. התפשטתי ונשכבתי עם הבטן על מיטת טיפולים ,שמתי מגבת על התחת שלי וחיקיתי

היא הדליקה נרות ,פתחה בקבוקי שמן ריחניים,רק מאווירה כבר הרגשתי הקלה. היא התחילה עיסוי מהגב, עיסוי רגיל,מאוד איכותי אבל רגיל. הבנתי שאני נרדם,זה תמיד קורה לי בעיסוי. תוך מצב חצי רדום פתאום הרגשתי שהיד אחד שלה על התחת שלי והיד השני כבר על האשכים שלי. חשבתי שאני חולם,אבל היא כבר התחילה לאונן את הזין.

"מניאקים, הזמינו לי עיסוי ארוטי!" -חשבתי לעצמי.
עכשיו הבנתי למה כל הסודיות הזאת.
בינתיים היא כבר עלתה עלי והחליקה עם הגוף שלה על הגוף שלי.
זאת הייתה אחד החוויות הטובות שלי בחיים. הדברים שהבחורה ידע לעשות, לא חשבתי לעצמי שאפשריים. כשחזרתי לחדר אחרי הטיפול,הרגשתי שאני מחופשה ולא אברתי שבוע שלם הדרכות.