סאונה באלפים

ניקול ובעלה היו זוג צעיר, שניהם היו קצת אחרי 30, אבל הם היו בזוגיות כבר למלה מ-10 שנים. עם הזמן הסקס שלהם הפך למשעמם ומאוד נדיר למרות שהיא רצתה לעשות את זה הרבה יותר מבעלה. כשהוא לא היה בבית היא העבירה את הזמן שלה מול סרטוני פורנו קבוצתי ועשתה ביד. הקטעים האלה היו מחרמנים אותה מאוד, אבל היא פחדה להציע משהו חדש לבעלה.

אז הם החליטו לנוסע לחופשה בהרי האלפים. הם בחרו מקום יפה בגרמניה, ביום הם עשו סקי ובערב טיילו בעיר הקטנה ואכלו במסעדות. אבל סקס לא היה להם כמעט, בעלה היה תמיד אומר לה הוא עייף ואין לו כוח לעשות את זה. ערב אחד הם רבו והיא החליטה ללכת לבד לסאונה של הבית מלון. היא רצתה להיות לבד וקצת להשתחרר בחום. בגרמניה נהוג להיות בסאונה בעירום, היא חשבה שבשעה כזאת לא יהיה אף אחד. זה בדיוק מה שקרה, היא התפשטה ונכנסה לסאונה.

לצערה לא היה יותר מידי חם בסאונה, אבל ברגע שהיא החליטה לעזוב לסאונה נכנסו שני גברים. היא ראתה אותם בבית מלון והייתה בטוחה שהם הומוים. עכשיו הם היו ערומים והיא בלי רוצנה הופנטה מהגופים המדהימים שלהם. גם בין הרגליים שלהם היה מה לראות. איברים כאלה גדולים היא ראתה רק בפורנו. אפילו במצב רגועה הם היו גדולים מזין של בעלה. היא הרגישה חום בין הרגלים.

למרות שהיא ידעה שסאונה הזאת היא משוטפת היא בחיים לא הייתה חושבת שהיא תמצא את עצמה ביחד עם שני גברים ערומים. זה היה הרגע שהיא קלטה שהיא ערומה ואין לה עם מה לכסות את עצמה. אבל כבר היה מאוחר מידי, הם כבר היו בפנים. הם אמרו לה שלום כאשר ראו אותה. הם דיברו בספרדים ביניהם, אבל היא ראתה את המבטים החרמניים שלהם. היא הרגישה לא נעים ורצתה לצאת, אבל משהו עצר אותה. היא ישר נזכרה בסרטוני פורנו עם סקס קבוצתי. היא הרגישה שהיא כבר רטובה, היא פרשה את הרגליים קצת. הם ראו את זה, אז היא שמה לב שזין של אחד מהם התחיל להתרומם. הוא ממש לא ניסה להחביא את זה ופשוט המשיך להביט בה.

היא ראתה את הזין העומד שלו וכבר לא יכלה לחשוב על משהו אחד, היא רק רצתה לגעת בו. היא אבדה את הראש, התקרבה אליו והתחילה ללטף את הזין שלו. "איזה גדול. בדיוק כמו בסרטים שאני רואה" – היא חשבה לעצמה. היא התחילה לאונן את הזין עם שני ידיים. הגבר השני התקרב אליה מהצד השני. הזין שלו היה לא פחות מרשים. הוא רצה שהיא תמצוץ לו, היא התיישבה מולם. לקחה את הזין של השני בתוך הפה והמשיכה לאונן את הראשון. היא רצתה כבר להרגיש את שניהם בחורים שלה.

זה היה מפתיעה, אבל היא ממש לא התביישה מהתנהגות שלה ולא חשבה על בעלה שחיכה לה בחדר. היא הרגישה את עצמה נערת ליווי שהולכת לענג שני גברים אמיתיים. המחשבה הזאת אפשרה לה השתחרר סופית והיא התחילה למצוץ לשניהם. כמובן שמציצה ארוכה לא הייתה בתוכנית של הגברים. אחד מהם השכיב אותה מעליו והשני רצה לקחת את התחת שלה. "שנים ביחד??" – היא חשבה לעצמה. אבל הם פעלו בביטחון רב וכל תנועה שלהם הראה על ניסיון. ברגע שזין ראשון נכנס לתוך הכוס שלה היא רק הספיקה לחשוב לעצמה עד כמה הוא מלא אותה, אז זין השני חדר לתחת שלה. היא לא הייתה מסוגלת לזוז, אבל הם יכלו. די מהר היא התחילה לגנוח ואפילו לצרוח מהנאה.

מה שקרה אחרי זה היא לא זכרה היטב, רק שהיא קיבלה הרבה אורגזמות בזמן הזה. היא חזרה לעצמה כאשר היא כבר הייתה לבד בסאונה. הפנים שלה היו מלאים בזרע והיא הרגישה את עצמה כמו זונה אמיתית. אחרי מקלחת היא הלכה לחדר שלה. כל הגוף שלה כאב והרגליים לא רצו לזוז. בעלה כבר ישן, היא נשכבה לידו. ברגע זה היא הרגישה שהוא מאוד יקר בשבילה, אבל היא גם ידע שהמפגש האינטימי של היום הוא ממש לא האחרון בשבילה.