עיתונאית


היא שייכת לאותם נשים שהתרגלו לקבל הכל וישר. היא הייתה יפה ,צעירה ונתנה רושם של אישה שעדיף לא להתחיל איתה. היא עבדה איתי ביחד בעיתון די גדול. נשים כמוה לא אוהבות גברים חלשים, הן מכירות רק בגברים חזקים,אבל אוהבות לנסות לשלוט בהם. אני לא אחד שרץ אחרי כל חצאית ,אבל אני אוהב למצוא דרך לגוף של נשים כמוה. בנות קלות בחיים לא עניינו אותי.

אנחנו עבדנו איתה ביחד כבר כמעט 3 חודשים ואף אחד אף פעם לא רמז לא עם מילים ולא עם מעשים על משהו אינטימי. אבל כבעל ניסיון רב עם נשים ידעתי שהיא התעניינת בי והמפגש אינטימי שלנו זה רק עניין של זמן. כמו תמיד זה קרה די בהפתעה ולא מתוכנן.

חזרנו מעבודת שטח בעיר שכנה , הבוס שלנו נהג, הסגן שלו ישב לידו ואני איתה ישבנו מאחורה. דיברנו על כל מיני דברים שונים, עבודה, הכתבה החדשה שאנחנו עובדים עליה. ראיתי שאותה השיחה הזאת ממש לא מעניינת והראש שלה תפוסה בדברים אחרים. אולי יש אנשים של לא היו רואים את האש שלה בעניים ,אבלי אני לא כזה. הידיים שלנו מצוא אחד את השני , ניצלתי את השיחה של הבוסים שלי וליטפתי בעדינות את היד שלה. ברגע זה ידעתי שלא נשאר הרבה זמן עד שהחשק שלנו ישתלט עלינו.

יום למחרת , כשנשארנו לבד במשרד , העיניים שלנו נפגשו וגבר אחרי שניה הגוף שלה היה בתוך הידיים שלי, השפתיים שלנו נפגשו. הרגע האינטימי הזה נקטע על ידי צעדים שהזכירו לנו איפה אנחנו נמצאים. כל שער היום עבר בנגיעות זהירות ונשיקות מהירות. אנחנו תמיד הולכים הביתה ביחד, הפעם זה לא היה שונה. השוני היחיד זה שהיום אמא שלה בביכור של הקרובים בעיר אחרת. לא שאלתי עם אני יכול לעלות איתה לבית שלה, זה היה ברור מאיליו. לא קפצנו אחד על השני ברגע שנכנסנו לבית ,אנחנו כבר לא ילדים קטנים. עזרתי לה להכין ארוחה רומנטית , אכלנו , שתינו יין,נהנינו אחד מהשניה. הדלקתי מוזיקה שקטה והזמנתי אותה לריקוד אצלה בבית. ריקות זה דבר מאוד חושני, הידיים שלך יכולים לעשות הרבה, הגוך שלך צמוד לגוף שלה. אתם מרגישים את החום אחד של השניה ו את הנשימה.

התנשקנו בזמן הריקוד, כבר היה קשה לי להחזיק את עצמי,היא ערה את הריקוד והלכה למקלחת. התיישבתי על הספה בניסיון להרגיעה את עצמי קצת, אבל זה היה בזבוז זמן. ברגע שהיא יצא מהמקלחת שןם דבר כבר לא יכל להרגיע אותי.

היא הייתה בשמלת בית קצרה ,בלי לבני נשים, היא התיישבה מעלי תפסה את ראש שלי והתחילה לנשק. הידיים שלי בינתיים טיילו על הישן שלה. הכנסתי אותם בין הרגליים שלה, היא הייתה רטובה. היא הפסיקה עם הנשיקות והבגדים שלי אפו לרצפה. הזין שלי כבר עמד למלה,היא התיישבה עליו בזעירות ,החור שלה היה ממש צר. היא רכבה עלי במהירות שונה, נתתי לה את כל השליטה סגרתי את העיניים וניסיתי להחזיק את עצמי כדי לא לגמור מהר מידי. למזלי גן היא הייתה ממש חרמנית וכבר אחרי כמה דקות הבנתי שהיא היגיעה לאורגזמה הראשונה שלה להיום. הפסקתי להחזיק את העצמי וגמרתי לתוכה.

זה היה רק הדגמה למה מה שהיה בליליה ובלילה שאחרי. עד היום, למרות שהיא נשואה לבוס שלנו , אנחנו שוכרים דירה דיסקרטית ונפגשים לסקס.