פעם ראשונה תמורת תשלום


אני כותבת את זה ומרגישה את הגירוד בין הרגליים מהחומר סיכה של קונדום. אני רק חזרתי מטיול שלי לעיר ואני מתה לספר לכם על מה שקרה לי.  אני קמתי היום מוקדם, הכנתי לבעלי ארוחת בוקר ושלחתי אותו לעבודה. ברגע שהוא עזב את הבית, הדלקתי את הסים הנוסף שלי. הבת שלנו הייתה בביקור אצל סבתא ואני הייתי ביום חופש. זה היה הרגע שהיה לי אפשרות לטיול קצר. התקשיתי לצחי, הוא היה המאמן של פעם. הכרתי אותו כאשר נרשמתי למכון כושר והתחלתי להתאמן. הוא היה המאמן שלי וכבר באימון הראשון חכר את כל הגוף שלי עם הידיים. בגלל שהוא היה בעצמו כמו דוגמן ממש לא הייתי נגד. ההפך די מהר נתתי לו להבין שאני ממש לא נגד מפגש אינטימי אחד או שניים. 
כבר באותו אימון הוא לקח אותי למשרד  שלו וזיין אותי שם. אחרי זה האימון שלי היה מתחיל מהחדר שלו. הוא היה מדהים בסקס ונתתי לו לעשות איתי מה שהוא רוצה. נתתי לו בכל החורים, מצצתי את הזין שלו, נתתי לו לגמור על הפנים שלי ואפילו ליקקתי את התחת שלו. אחרי שהמנוי שלי נגמר, עדיין ניסיתי לשמור על הקשר איתו. הוא לצערי התחיל להתרחק, זה גם לא מפתיעה אם לקחת בחשבון את כל הבנות הצעירות במכון כושר. עדיין הייתי מצליחה להוציא אותו לפעמים.
-"היי, צחי, אני מתגעגעת, רוצה להיפגש?" 
אחרי שיחה ארוכה וניסיונות שלו להמציא תירוצים הוא בסופו של דבר הסכים להיפגש איתי בסאונה לא רחוק מהבית שלו. הזמנתי חדר פרטי לשעה והתחלתי להמתין לו, אבל החוצפן הזה לא הגיעה. הזמן שלי נגמר ואני לא מסופקת מינית ומבואסת לגמרי נאלצתי ללכת הביתה. ביציאה עצרו אותי גברים, כנראה בגלל איך שהייתי לבושה, שאלו אותי:
"את טובה…פנויה כרגע?"
"מה?" – לא הבנתי מה הוא רוצה ממני.
"כמה לשעה?"
הסתובבתי וראיתי ליד כניסה עוד כמה בנות, ישר הבנתי שאלה נערות ליווי רמת גן ואז גם הבנתי מה קרה. הם חשבו שאני זונה. לא ציפיתי שדבר כזה יכול לקרות, אבל…..ברגע שהסתכלתי טוב על הבחורים וראיתי שאחד מהם ניראה טוב וגם השני לא מכוער. וכמובן כל כך רציתי סקס עכשיו שהייתי מוכנה לשלם למישהו בעצמי. 
"כרגיל" – לחשתי לעצמי בלי לדעת אפילו כמה זה.
"500 כאילו? טוב"
הם לקחו עוד נערה אחד, נתנו לנו כסף לכל אחד והלכנו לסאונה. מה שהיה אחרי זה אני לא צריכה להסביר. זיינו אותו שעה שלמה. כמובן שבגלל שהיינו זונות זה לא היה סקס עדין, לא היה אכפת להם מה אני מרגישה ומה אני רוצה. להפתעתי כל המצב הזה רק חרמן אותי, אבל אני ממש לא בטוחה שיהיה לי אומץ לנסות את ה שוב פעם. כאשר שעה גמרה והבחור האחרון גמר על הפנים שלי סוף סוף היה לי הזדמנות לנקות את עצמי קצת ולצאת משם. 
ככה היום ניסיתי משהו חדש בסקס. היו לי פנטזיות לגבי סקס תמורת כסף, תמיד פחדתי לנסות את זה ואז קרה מה שקרה. הכוס שלי כואב ואני מקווה שבעלי לא ירצה סקס היום.