שירותי ליווי

שירותי ליווי הן עסק רווחי ומשתלם, לא רק עבור הנערות העובדות ומנהלי העסק, אלא גם עבור הלקוחות. מדוע? מכיוון שעסק זה מעניק לכל לקוח את האפשרות לחוות את הזוגיות ואת הביחד, ללא תנאים וללא התחייבויות. בעבור תשלום שנקבע מראש ניתן לבלות כמה שעות או ערב שלם עם נערת ליווי ברמה גבוהה, אשר תנעים את זמנכם בשיחה, תאתגר אתכם אינטלקטואלית ותרווה את צימאונכם לזוגיות ולאינטימיות. שירותי ליווי הם עסק המספק צורך בסיסי של כל אדם, אך חשוב להקפיד על כללים מסוימים אם אתם רוצים להחשב בין שירותי הליווי הטובים, מה שנקרא שירותי ליווי וי איי פי – ולא סתם בית זונות הממוקם באמצע שכונת מגורים.

רק לא אצלנו בשכונה

בכתבה בלינק הבא http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4342033,00.html מאתר וואי נט, מתלוננים תושבי שכונת מגורים בעפולה על "מכון ליווי", שלמעשה שימש יותר כבית בושת ומוקם באמצע שכונת המגורים שלהם. המקום הציג את עצמו כ"מכון בריאות" ולמעשה סיפק שירותי מין תמורת תשלום. עד כאן הכל טוב ויפה, הרי אף אחד לא מכריח אותך להיות דווקא שירות אקסקלוסיבי, אתה יכול גם לפתוח מקום שמספק שירותי מין בלבד. אך המיקום הבעייתי הפך את המקום למזיק ועוד איך. במידה ונתקלתם בעסק המציע נערות ליווי, אך מיקומו הוא באמצע שכונת מגורים רגילה ונורמטיבית, כדאי לחשוב פעמיים, אפילו אם המחירים שהוא מציע הם משתלמים במיוחד וגם אם הוא נראה נקי ומזמין מאוד. כאשר גברים זרים מסתובבים בתוך שכונות שקטות, בהן יש ילדים ואנשים תמימים שלא קשורים לעסק, המצב עלול להתדרדר ולהסתבך במהרה. לכן כדאי וחשוב במיוחד לפנות לעסקים הממוקמים באיזורי תעשיה ומקומות לא מיושבים.

היגיינה, זה כל הסיפור

שירותי ליווי אקסקלוסיביים, מציעים את שירותיהם גם בבתי הלקוחות וגם בדירות אירוח דיסקרטיות. באם אתם מעוניינים להשתמש בשירותים המוצעים, כדאי לוודא כי החדרים היגיניים, נקיים, מזמינים ומסודרים. אם לא מטפחים את חדרי האירוח, הסכנה הבריאותית לשהות בהם היא גדולה. חשוב לבדוק זאת גם במידה ואתם מעוניינים להזמין נערת ליווי לביתכם, שכן חשוב לדעת היכן היא בילתה קודם או היכן היא מבלה חלק ניכר מזמן עבודתה.

בשביל להרוויח יפה, לא צריך לעבוד כל הזמן

מעטות נערות הליווי היוקרתיות אשר עובדות יותר משלושה ימים בשבוע או יותר משלוש שעות ביום. כך שאם נתקלתם באחת כזאת, ככל הנראה לא באמת מדובר על שירותי ליווי יוקרתיים והפרסום מטעה אתכם. נכון ששירותי הליווי האקסקלוסיביים האמיתיים, עולים לא מעט כסף. אך גם ההבדל בשירות הוא הבדל של שמיים וארץ. אם אתם מעוניינים אך ורק בסקס, לא משנה עם מי, אולי טוב יהיה אם תפנו ישירות לזונה ותגמרו עניין. שירותי ליווי וי איי פי מציעים לכם חבילה שלמה הכוללת נערות ליווי נעימה לעין ולאוזן, אינטיליגנטית ומשכילה, יפיפייה אמיתית שתנעים כל רגע איתכם, באחריות.

לסיכום

לפני שאתם בוחרים נערת ליווי, חשוב לבדוק מהיכן היא באה, מי מייצג אותה ומה מייצג את מי שמייצג אותה. תשומת לב לפרטים הלאו דווקא קטנים האלה, תעזור לכם לקבוע בצורה טובה יותר האם מדובר בשירות טוב, שירות איכותי המהווה תמורה טובה לכספכם, או אולי דווקא שירות שלא שווה את הכסף ועדיף להמנע ממנו, כזה שעלול לגרום לכם יותר נזק מתועלת. אמנם תמיד עדיף להיות ביחד מאשר לבד, אך כמו שאנו משקיעים הרבה מאוד בבחירת בן הזוג הנכון, כך גם חשוב להשקיע רבות בבחירת בת לוויה נכונה, אפילו אם מדובר רק על כמה שעות בודדות.