תאומים

זה היה ערב חם בקיץ. לימור וריטה הסתובבו על הטיילת. הם היו בחוץ כבר הרבה זמן וכבר היו מוכנות ללכת הביתה, אבל פתאום עצר לידם רכב יוקרה ויצאו ממנו שני גברים.
-"בנות, בא לכן סיבוב?" 
-"סבבה" – ענתה לימור
-"מה את עושה? אנחנו לא מכירים אותם בכלל" – לחשה ריטה ללימור
-"לא נורא, אז נכיר"

ריטה הייתה בחורה ביישנית. למרות שהיא הייתה כבר בת 22, חיי הסקס שלה לא היו עשירים במיוחד, ממש לא כמו לימור. היא הייתה בחורה מאוד יפה, רזה, עם רגליים ארוכות. השדיים שלה לא היו גדולים, אבל הם היו עומדים וקשיחים. תוסיפו לזה פנים חמודות ואתם מקבלים בחורה יפיפיה. באותו היום היא לבשה חצאית קצרה וחולצה חצי שקופה. גם לימור הייתה יפה מאוד  בעלת גוף מרשים מאוד. היא הייתה בחורה מטופחת ושדיים גדולים. היא לבשה מכנסיים קצרים וחולצה עם מחשוף.
לשני הגברים קראו מקס ואורן והם היו תאומים. שניהם היו נראים טוב ועוד עם ג'יף ענק יוקרתי. 
-"לאן נוסעים?" – שאלה לימור
-"יש פה מסעדה טובה לא רחוק" – ענה מקס 
-"סבבה" – ענו הבנות בכל אחד
הם ישבו במסעדה די הרבה זמן, שתו המון יין, לכן כאשר הבנים הציעו להמשיך את הערב בדירה דיסקרטית בתל אביב שתי הבנות הסכימו בקלות. הם הזמינו מונית כי כולם כבר היו שיכורים  ונסעו לדירה. כבר שם כאשר הם המשיכו להשתכר ולבלות, מקס הציעה לשחק במשהו. הוחלט על משחק קלפים. 
-"על מה נשחק?" – שאלה לימור
-"על משאלות" – הציעה מקס
במשחק ראשונה לימור הפסידה, אמרו לה לרקוד סטריפטיז. היא עשתה את זה בצורה טובה כל כך שאפילו ריטה נדלקה. אחרי זה הפסיד מקס – הוא היה צריך לשתות שוט וודקה משדיים של לימור. בלי לחשוב פעמיים לימור הורידה את החזייה שלה ככה שכולם יוכלו לראות את השדיים היפות שלה. אז היא חסמה את השוט בין השדיים ומקס שתה אותו אחרי זה הוא נתן נשיקה לכל פטמה שלה.  למרות שהוא כבר סיים את המשימה הוא המשיך למחוץ את השדיים של לימור. אורן בינתיים התקרב לריטה שכבר הייתה חרמנית והתחיל לנשק אותה. היא ענתה לנשיקות שלו. אז אורן הכניס את היד שלו מתחת לחצאית וישר התחיל ללטף את הכוס הרטוב שלה. היא כבר רצתה שהוא יזיין אותה. הרגשה כזאת חזקה עוד לא הייתה לה בחיים. מקס כבר השכיב את לימור על הספה ואכל את הכוס שלה. היא הייתה בשיא ההנאה שלה. ריטה נשכבה ליד חברה והתחילה להתנשק איתה. מקס בינתיים הוריד את המכנסיים שלו והתחיל לזיין את לימור. היא התחילה לצרוח כמעט ישר, זין גדול כל כך היא לא ניסתה עדיין. הוא זיין אותה בעוצמה כזאת שהיה לה קשה לנשום. היא הייתה כמעט בלי הכרה כאשר ראתה מול הפנים זין של אורן. היא התחילה למצוץ בזמן שמקס מזיין אותה וריטה מצצה את השדיים שלה. אחרי כמה דקות של סקס כזה היא גמרה, אורן גמר בתוך הפה שלה ומקס ברגע האחרון הוציא את הזין שלו וגמר בפה של ריטה. 
כאשר לימור חזרה לעצמה היא ראתה תמונה מדהימה. מקס ואורן מזיינים את ריטה בשני החורים שלה. זה היה הפעם הראשונה שריטה ניסתה סקס אנאלי. בהתחלה זה היה כואב, אבל עכשיו היא גנחה מהנאה כמו משוגעת. שני האחים זיינו אותה כמו כלבה אמיתית, היא הייתה מוכנה להכל. היא ממש  לא רצתה שאורגיה הזאת תיגמר. היא הייתה גומרת בלי סוף והיא רצתה עוד ועוד. הם זיינו אותה עד שמקס לא גמר לתחת שלה ואורן על החזה. 
אחרי זה הגברים יצאו לעשן והבנות נשארו לשכב שם ולהמתין להמשך של מפגש אינטימי הזה.